Aktualności

opublikowano, 20 kwietnia 2022

Zjazd Regionalny Latarników Polski Cyfrowej

LATARNICY, już wkrótce spotkamy się stacjonarnie na kolejnym Zjeździe Regionalnym Latarników Polski Cyfrowej zorganizowanym w ramach projektu Latarnicy w akcji – świętokrzyskie, dolnośląskie. Widzimy się 29 kwietnia 2022 r. w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach o godz. 16:30

Spotykamy się przede wszystko po to, by się poznać i wreszcie porozmawiać na żywo, a nie jak dotąd, za pomocą komunikatorów. Podczas spotkania przyjrzymy się temu, co robimy, co nam sprawia trudności i jak sobie z nimi radzimy. Spróbujemy zaplanować kolejne kroki, które zaprowadzą nas do finału projektu. Spotkanie posłuży również wymianie doświadczeń, które zapewne mogą stanowić ciekawe inspiracje.

Spotkanie podsumujemy podczas wspólnego posiłku.

Zgłoszenia na Zjazd należy dokonać wypełniając formularz https://forms.gle/enWmZCmA2beBnNew8 

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności