Aktualności

opublikowano, 15 marca 2022

Zjazd Regionalny Latarników Polski Cyfrowej w Tarnowie

Po bardzo udanym spotkaniu regionalnym we Dolnym Śląsku czas na Małopolskę! Zapraszamy na Regionalny Zjazd Latarników, który odbędzie się w ramachKongresu Kompetencji Przyszłości 6 kwietnia 2022 roku w Tarnowie. Każdy z uczestników, który zgłosi się do udziału, będzie mógł uczestniczyć w zaplanowanych na ten dzień sesjach tematycznych dotyczących rozwoju kompetencji cyfrowych. Podczas spotkania będzie również okazja do spotkań w kuluarach, wymiany doświadczeń, pomysłów i inspiracji do prowadzenia zajęć.

PROGRAM RAMOWY 2 DNIA KONGRESU

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.Osoby chętne do wzięcia udziału w Kongresie, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://forms.gle/Hy8fhdCpUm8J4wEJ8 .

ZAPRASZAMY!

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności