Aktualności

opublikowano, 16 lutego 2022

Zjazd Regionalny Latarników Polski Cyfrowej

Już 3 marca br. spotkamy się - stacjonarnie - na Zjeździe Regionalnym Latarników Polski Cyfrowej zorganizowanym w ramach projektu Latarnicy w akcji – świętokrzyskie i dolnośląskie. Spotkanie odbędzie się we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3. Zarezerwujcie dla nas popołudnie oraz wieczór, które spędzimy warsztatowo i integracyjnie.

Spotykamy się przede wszystko po to, by się poznać i wreszcie porozmawiać na żywo, a nie jak dotąd, za pomocą komunikatorów. Podczas spotkania przyjrzymy się temu, co robimy, co nam sprawia trudności i jak sobie z nimi radzimy. Spróbujemy zaplanować kolejne kroki, które zaprowadzą nas do finału projektu w czerwcu. Spotkanie posłuży również wymianie doświadczeń, które zapewne mogą stanowić ciekawe inspiracje.

Podczas Zjazdu pracować będziemy aktywnymi metodami warsztatowymi, które będą sprzyjały interakcji, inspirowaniu się i swobodnej wymianie myśli. Spotkanie podsumujemy podczas wspólnej kolacji.

Zgłoszenia na Zjazd należy dokonać poprzez formularz rejestracyjny

 

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności